Edi Rama poston videon e rrallë me Zahon dhe Lindën: Shihni sa është rritur djali i kryeministrit – AlpeGossip
Edi Rama poston videon e rrallë me Zahon dhe Lindën: Shihni sa është rritur djali i kryeministrit

Edi Rama poston videon e rrallë me Zahon dhe Lindën: Shihni sa është rritur djali i kryeministrit

Ndonëse është treguar i vendosur që të mos e ekspozojë për publikun portretin e të birit, kryeministri Edi Rama nuk ngurron që herë pas here të publikojë imazhe nga momentet që kalon me të.

Kështu ka bërë edhe sot me rastin e Ditës së Verës, pasi Rama ka publikuar një video të rrallë në rrjetet sociale, nga disa momente familjare.

Në videon në fjalë, Rama shihet pranë të birit dhe bashkëshortes Linda Rama, teksa të tre argëtohen duke luajtur futboll.

 

My CAMERA😍🎥🎞

Posted by Edi Rama on Mittwoch, 14. März 2018

 

Ndonëse largësia e videos nuk lejon që ai të shihet qartë, në imazhe kuptohet fare mirë sa është rritur vogëlushi Zaho, i cili luan si i rritur me nënën dhe babanë e tij.