“KUNATAT SI NATA”/ Ana Kallaku tregon një moment familjar … (FOTO) – AlpeGossip
“KUNATAT SI NATA”/ Ana Kallaku tregon një moment familjar … (FOTO)

“KUNATAT SI NATA”/ Ana Kallaku tregon një moment familjar … (FOTO)

Motra e aktorit të njohur Bes Kallaku, Ana, ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga 25-vjetori i kunatës së saj Xhensila Myrtezaj.
Në këto foto shohim Anën me bashkëshortin dhe vajzën e tyre si dhe çiftin e njohur të ekranit.

Më të lumtur dhe të qeshur se kurrë ata na tregojnë një portret mjaft të ëmbël familjar.