Kujton kohët e vjetra/ Kush i mungon Encës në 3 të mëngjesit (FOTO) – AlpeGossip
Kujton kohët e vjetra/ Kush i mungon Encës në 3 të mëngjesit (FOTO)

Kujton kohët e vjetra/ Kush i mungon Encës në 3 të mëngjesit (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale pjesë nga jeta e saj si dhe momentet e saj të lumtura apo me pak të tilla.
Këtë herë ka publikuar një foto në SnapChat në orën 3 të mëngjesit ku është shprehur se pas kalimit të kësaj ore nis të mendojë për njerëz që nuk duhet.

“Kur qëndron zgjuar deri në 3:00 të mëngjesit dhe nisin të të mungojnë personat e gabuar’,-shkruan këngëtarja. Kush po i mungon Encës?