Julian Dedës për disa muaj nuk i flitet me gojë, ia ka thënë dhe horoskopi…! – AlpeGossip
Julian Dedës për disa muaj nuk i flitet me gojë, ia ka thënë dhe horoskopi…!

Julian Dedës për disa muaj nuk i flitet me gojë, ia ka thënë dhe horoskopi…!

“Ta ka thënë dhe horoskopi” kanë qenë vargjet e një kënge që sot më së miri do ja themi aktorit të humorit Julian Deda me të cilin mund të qëndrosh pa folur për disa muaj rresht. Aktori i përket shenjës së virgjëreshës dhe sipas parashikimit të yjeve, të gjithë personave të kësaj shenje u mban inati disa muaj.

Ka qenë vetë Juli i cili e ka publikuar në “Instagram” parashikimin interesant sesa kohë mbajnë inat shenjat e horoskopit me mbishkrimin: “Mua si virgjëreshë më mban disa muaj, domethënë nga 2 deri në 7477627 muaj…! Po ju..???”.

Tani e mësuat, mos e mërzisni aktorin se nuk i bie inati kollaj. Me këtë rast mësoni dhe ju sipas shenjës përkatëse sesi do i keni punët me inatin dhe qëndroni sa më pranë binjakëve dhe peshores.