“KUR TË QAN ZEMRA”/ Xheni i dërgon sërish mesazh të koduar Benardit (FOTO) – AlpeGossip
“KUR TË QAN ZEMRA”/ Xheni i dërgon sërish mesazh të koduar Benardit (FOTO)

“KUR TË QAN ZEMRA”/ Xheni i dërgon sërish mesazh të koduar Benardit (FOTO)

Kur afeksionohesh “kokë e këmbë” pas një personi ai dalëngadalë fillon të jetë një nga motivet më të forta se pse jeton.

Më pas, ashtu siç çdo gjëje të bukur i vjen fundi, ndodh që edhe kopjet që duken nga të më suksesshmet të ndahen duke bërë goxha bujë për publikun.

Një rast i tillë është edhe ai mes Benard Marashit dhe Xheni Mhillajt, të cilët edhe pas ndarjes mesa duket vazhdojnë të kenë ndjenja të forta mes tyre.

Ka qenë Xheni e cila me anë të një foto të postuar në Instastory ka zbuluar se zemra e saj qan akoma për Benardin.

“Dola pak në mëngjes. Më dukej sikur do të shihja në ndonjë vend. Miss You”, shkruan Xhensi në postimin e saj publik.

Ahh more Benard! Distanca nga ty e paska bërë goxha nostalgjike Xhenin!