DILEMA MERR FUND/ Këto janë 14 kombinimet ideale për një darkë jashtë (FOTO) – AlpeGossip
DILEMA MERR FUND/ Këto janë 14 kombinimet ideale për një darkë jashtë (FOTO)

DILEMA MERR FUND/ Këto janë 14 kombinimet ideale për një darkë jashtë (FOTO)

Foto e fundit të postuara në Instagram nga yjet e modës Gilda Ambrosio, Giorgia Tordini dhe Rosie Huntington-Whiteley na konfirmuan atë që po mendonim… Zgjedhjen e një veshje në darkë, një veshje mahnitëse që të gjithë të kthejnë kokën kur të kaloni.

Duke qënë se jemi në vjeshtë, ky sezon fantastik na toleron fundet e shkurtra, një krah jashtë apo veshje të lehta.

Ndaj që të shkëlqeni mbrëmjeve tuaja, hidhuni një sy trendeve të reja të sezonit:

1.Kanotjere crop-top me pantallona me bel të lartë

2.Fustan me një shpatull jashtë

3.Getat me dizanje

4.Çantat transparente

5.Çizmet me xixa me një veshje plot xixa

6.Syzet e diellit natën

7.Bizhuteritë gold

8.Veshjet me printe leopardi

9.Veshjet me fruda

10.Fundi i shkurtër kombinuar me këmishë të mbyllur

11.Dhe mos harroni kurrë impaktin e një palltoje me qime të gjata

12.Veshjet e mbuluara me kristale

13.Këpucët me majë saten

14.Mbani mend gjithmonë që fustanet e shkurtra janë bombastikë