NË KREVAT ME ROBDISHAN TË HAPUR/ Belinda Dragoti dhe pozat që ”çmendën” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
NË KREVAT ME ROBDISHAN TË HAPUR/ Belinda Dragoti dhe pozat që ”çmendën” rrjetin (FOTO)

NË KREVAT ME ROBDISHAN TË HAPUR/ Belinda Dragoti dhe pozat që ”çmendën” rrjetin (FOTO)

Belinda Dragoti, modelja e njohur njëkohësisht edhe velina e emisionit ”Xing me Ermalin” gjithmonë tërheq vëmendjen me fotot dhe videot seksi e teje provokuese.

Ajo pëlqehet dhe merr qindra komente në rrjetet sociale për shkak të postimeve që ajo bën.

Edhe këtë herë me një foto që ka postuar orët e fundit në Instagram modelja shfaqet e shtrirë sipër një krevati, e mbuluar vetëm me një robdishan, ka çmendur rrjetin pasi duket teje sensuale.

Por krahas fotos Belinda shkruan: Gratë shpirtërore gjithmonë do t’i tërheqin burrat që kanë nevojë për shërim.