“NA ÇATË K**** ME KËTË FORMAT IDIOT”/ Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj Big Brother: Sa ka rënë kartagjena… – AlpeGossip
“NA ÇATË K**** ME KËTË FORMAT IDIOT”/ Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj Big Brother: Sa ka rënë kartagjena…

“NA ÇATË K**** ME KËTË FORMAT IDIOT”/ Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj Big Brother: Sa ka rënë kartagjena…

Fenomeni “Big Brother Vip” ka “infektuar” të madh dhe të vogël në Shqipëri dhe të gjithë janë duke folur për këtë format.

Situatat e krijuara brenda në shtëpi, dhuna e përdorur, ofendimet e banorëve për njëri-tjetrin, kanë krijuar një atmosferë mjaft toksike duke sjellë reagime të forta nga jashtë shtëpisë.

Së fundmi, ka reaguar artisti Aleksandër Gjoka. Përmes disa postimeve në “Instagram”, Gjoka ka “shpërthyer” ndaj këtij formati duke mos kursyer as fjalët banale.

“Pershendetje Big M*t. Ndjej keqardhje per”Vipat shqiptare’sa poshte paska rene Kartagjena

Sa poshte paska rene Kartegjena sepse na cat k**** me ket format idiot”, shkruan Gjoka.