“KREJT TI FALA” I KOPJUAR?/ Ja ngjashmëria e klipit me këtë projekt të huaj (VIDEO) – AlpeGossip
“KREJT TI FALA” I KOPJUAR?/ Ja ngjashmëria e klipit me këtë projekt të huaj (VIDEO)

“KREJT TI FALA” I KOPJUAR?/ Ja ngjashmëria e klipit me këtë projekt të huaj (VIDEO)

Një projekt i ri muzikor është publikuar dje nga Ylli Limani dhe Majk.
Bëhet fjalë për projektin “Krejt ti fala” i shoqëruar me videoklip e që publiku e ka pëlqyer shumë.

Por, skenat e klipit të dyshes duken të jenë të ngjashme me ato të artistëve të huaj turq, Harun Kolcak dhe Gokhan Turkmen.

Projekti i këngëtarëve turq me titull “Yanimda Kal” në YouTube llogarit 94 milionë klikime.