SHTATËZANË PËR HERË TË PARË/ Balerina e “TV Klan” tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
SHTATËZANË PËR HERË TË PARË/ Balerina e “TV Klan” tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

SHTATËZANË PËR HERË TË PARË/ Balerina e “TV Klan” tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Siç ju treguam në fillim të këtij muaji, Albana Dapi, balerina e trupës së baletit të Albi Nakos është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e bukur e dha vetë Albana e cila gjatë gjithë kësaj kohe nuk ka ngurruar të postojë shpesh foto me barkun e rrumbullakosur.

Në një prej fotove të fundit Albana ka pozuar me bashkëshortin dhe bën të ditur se është 36 javëshe shtatzënë.

Balerina ka preferuar të mos e zbulojë gjininë e bebit, por shprehet shumë e lumtur që së shpejti do bëhet nënë.