Meghan Markle dhe Kate Middelton përdorin këtë sekret për tu dukur elegante gjatë shtatzënisë (FOTO) – AlpeGossip
Meghan Markle dhe Kate Middelton përdorin këtë sekret për tu dukur elegante gjatë shtatzënisë (FOTO)

Meghan Markle dhe Kate Middelton përdorin këtë sekret për tu dukur elegante gjatë shtatzënisë (FOTO)

Meghan Markle është në muajt e parë të pritjes së ëmbël dhe duket se po ndjek hapat e kunatës së saj. Kate Middelton e cila është bërë 3 herë nënë, është shembulli që Meghan po ndjek për veshjet e saj. Gjatë shtatzënive të saj Kate vishte fustane të shkurtër, mbi gju dhe përpiqej që herë pas herë të nxirrte edhe krahët. Këtë gjë ka bërë edhe Meghan në daljet e saj të fundit.
Sipas ekspertëve të ‘Cosmopolitan’ nuset e familjes mbretërorë aplikojnë këtë mënyrë veshje sepse ajo i bën të duken më elegante. Menjëherë syri i publikut do të shkojë tek pjesa e nxjerrë e trupit dhe barku i rrumbullakosur nuk do të bjeri shumë në sy.
Edhe pse Meghan po e kalon pritjen e ëmbël në një mot të ftohtë, ajo nuk heq dorë nga ideja për t’u dukur sa më bukur.