SEKS NË JAHT PËRBALLË PAPARACËVE/ Ja çfarë bën çifti i famshëm anglez (FOTO) – AlpeGossip
SEKS NË JAHT PËRBALLË PAPARACËVE/ Ja çfarë bën çifti i famshëm anglez (FOTO)

SEKS NË JAHT PËRBALLË PAPARACËVE/ Ja çfarë bën çifti i famshëm anglez (FOTO)

Frank Lampard duket se është i dashuruar teje mase në gruan e tij Christine Lampard.

Legjenda e Chelseat dhe Anglisë, Frank Lampard është kapur në pozita seksi me gruan e tij në një jaht, ku po i kalon pushimet në St Tropez.

Fotot e bëra kanë bërë bujë në mediat botërore, për shkak të disa pozitave shumë seksi, që normal nuk bëhen në publik.