FINALJA E ”FESTIVALIT TË KËNGËS”/ Arilena Ara përlotet, ja çfarë i thotë publikut – AlpeGossip
FINALJA E ”FESTIVALIT TË KËNGËS”/ Arilena Ara përlotet, ja çfarë i thotë publikut

FINALJA E ”FESTIVALIT TË KËNGËS”/ Arilena Ara përlotet, ja çfarë i thotë publikut

Sot, në natën finale të ”Festivalit të Këngës”, Arilena Ara performoi këngën e saj ”Shaj” e cila u shoqërua me shumë brohorima dhe duartrokitje.

Gjithashtu direkt pasi përfudoi performancën, Arilena teksa po ikte u kthye sërisht në skenë duke qarë dhe shprehu falenderim. Fill pa largimit të saj, salla filloi të bërtasë emrin e Arilenës.

Vlet të kujtohet dhe përmendjet se Arilena e prezatuar me këngën ”Shajj’ diskutohet si një nga fitueset e mundshme të edicionut të 58 të ”Festivalit të Këngës”. /AlpeGossip.al