PAS ZHURMËS SË “EUROVIZIONIT”/ Ronela publikon foton provokuese mbi shtrat – AlpeGossip
PAS ZHURMËS SË “EUROVIZIONIT”/ Ronela publikon foton provokuese mbi shtrat

PAS ZHURMËS SË “EUROVIZIONIT”/ Ronela publikon foton provokuese mbi shtrat

Këngëtarja nuk ia arriti të përmbushte ëndrrën e saj dhe të ishte në finalen e festivalit europian. Mirëpo tani që kanë kaluar më shumë se 10 ditë nga mbarimi i aventurës së Eurovisionit, Ronela duket se i është kthyer jetës së zakonshme. Gjatë ditës së sotme Hajati ka ndarë me ndjekësit e saj një foto provokuese mbi shtrat.

“Mirëmëngjes zemra,”- shkruan këngetarja poshtë postimit.