PUBLIKON FOTON GALLAT/ Noizy tallet keq me shokun e tij para 1 milion personave - AlpeGossip
PUBLIKON FOTON GALLAT/ Noizy tallet keq me shokun e tij para 1 milion personave

PUBLIKON FOTON GALLAT/ Noizy tallet keq me shokun e tij para 1 milion personave

Noizy është një ndër reperat më të suksesshëm si në vendin tonë ashtu edhe më gjerë. Ai realizon shumë koncerte në të gjitha trevat ku ka shqiptarë dhe sigurisht që pjesëmarrja është e shumtë.

Reperi është aktiv në rrjetet sociale ku ndan me 1.2 milion ndjekësit foto nga përditshmëria, por edhe nga profesioni.

Ai shpesh herë na ka treguar se ka një nivel të lartë humori dhe të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme, duke bërë shaka me shokun e tij, foton e së cilit e ka përdorur si material për të bërë meme, për shkak të ballit të tij të gjërë.