“DO TA PËSHTYJ”/ Kim Kardashian e paska bërë “fërtele” të dashurin e së motrës – AlpeGossip
“DO TA PËSHTYJ”/ Kim Kardashian e paska bërë “fërtele” të dashurin e së motrës

“DO TA PËSHTYJ”/ Kim Kardashian e paska bërë “fërtele” të dashurin e së motrës

Skandali i tradhtisë së Khloé Kardashian nuk është një nga ato ngjarje që mund të harrohet lehtë nga Kardashianët, kështu që… përgatituni për më shumë debate jo aq të këndshme.

Në një klip të vogël nga episodi i së dielës, Kim zbulon se Tristan Thompson i bëri block asaj në Instagram, dhe le të themi se reagimi i saj shkoi në ekstrem.

“Ai më bllokoi”, i tregon Kim Kourtney-t pasi zbuloi se çfarë bëri Tristani. “Çfarë dështaku i ndyrë. Kur ta shoh do ta pështyj”.

“Nuk e di nëse ju mund të rrini bashkë në të njëjtin vend”, i kthehet e motra ndërsa Kim pajtohet plotësisht, duke thënë “Po, nuk mendoj se mund ta bëjmë”.

Por prisni, ka akoma! Pasi e mbyll telefonin Kim bërtet: “I dashuri yt është një dështak i ndyrë”.

Epo Kim me të vërtetë që i urreka tradhtitë dhe Kanye bën mirë të hapë sytë.

Më poshtë mund të shikoni klipin që na la pa fjalë: