Vetëm 1 vit pasi shpalli fejesën, këngëtarja shqiptare ndahet nga partneri (FOTO) – AlpeGossip
Vetëm 1 vit pasi shpalli fejesën, këngëtarja shqiptare ndahet nga partneri (FOTO)

Vetëm 1 vit pasi shpalli fejesën, këngëtarja shqiptare ndahet nga partneri (FOTO)

Këngëtarja shqiptare që të gjithë e njihni nga hiti “Call the police”, Shota Baraliu në mars të vitit të kaluar shpalli fejesën duke publikuar edhe foto me djalin që i kishte rrëmbyer zemrën ndonëse emrin e tij nuk e bëri të ditur për shkak se ai nuk ishte person publik. Mirëpo vetëm 1 vit më pas Shota i ka dhënë fund me djalin në fjalë.

“Prive” bën të ditur se këngëtarja ka pak kohë që i ka dhënë fund fejesës duke u bërë sërish beqare. Ajo nuk ka folur ende mbi këtë lajm dhe as nuk i ka treguar arsyet e ndarjes. Shota dikur njihej me këngët e saj ndërsa tani vazhdon profesionin si aktore.