ME PUSHIME NË DUBAI/ Enca “thyen” rrjetin me pozat me bikini (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË DUBAI/ Enca “thyen” rrjetin me pozat me bikini (FOTO)

ME PUSHIME NË DUBAI/ Enca “thyen” rrjetin me pozat me bikini (FOTO)

Disa ditë më parë, Enca Haxhia udhëtoi drejt destinacionit luksoz, Dubai, për të festuar 26-vjetorin e lindjes. Këngëtarja e dashur për publikun gjithashtu ka qëndruar atje për t’u relaksuar.

Enca ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj periudhe dhe nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit e saj foto me bikini.

Me pushime në vendin luksoz, Enca “thyen” rrjetin me pozat me

Së fundmi, artistja ka publikuar dy poza ku shfaqet me rroba banje ngjyrë blu, ku nuk e ka problem që të ekspozojë format bombastike trupore.

Momentalisht, Enca nuk është aktive me koncerte apo prodhime muzikore, megjithatë ka vëmendjen e mbi 2 milionë fansave në “Instagram”, që e ndjekin dhe e komentojnë në postimet që bën.

Me pushime në vendin luksoz, Enca “thyen” rrjetin me pozat me

Me pushime në vendin luksoz, Enca “thyen” rrjetin me pozat me