“I VË FLAKË RRJETEVE”/ Mendoni se keni parë gjithçka! Shikon Bellan topless… (FOTO) – AlpeGossip
“I VË FLAKË RRJETEVE”/ Mendoni se keni parë gjithçka! Shikon Bellan topless… (FOTO)

“I VË FLAKË RRJETEVE”/ Mendoni se keni parë gjithçka! Shikon Bellan topless… (FOTO)

Bella Hadid është njëra nga modelet e njohura dhe më të paguarat në botë.

Ajo dhe motra e saj Gigi kanë bërë shumë bujë në botën e modelimit duke u komentuar shumë jo vetëm për pamjen por edhe jetën private.

Aftermath:Â The sassy snaps come after the It girl denied rumors she was seen lip locked with former beau The Weeknd during the annual music festival

Larg nga angazhimet, Bella ka gjetur kohë për vetën duke pushuar pranë nië liqeni në Indio të Kalifornisë. Në imazhet e saj e shohim topless shtrirë mbi një peshqir me pamje të këndshme.

Bella përveç seksi dhe provokuese gëzon bukuri të pa krahasueshme.