“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për liket, ja kush VIP mban më mirë vendin e parë sonte (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për liket, ja kush VIP mban më mirë vendin e parë sonte (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Në konkurencë për liket, ja kush VIP mban më mirë vendin e parë sonte (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Oriola Marashi e cila ka postuar një foto e veshur me rozë. Ajo ka marrë 16,054 like.

Kejsi Medini3,895 like

Bieta Sulo2,929 like

Rudina Dembacaj 2,209 like

Anxhela Peristeri 1416 like.