U RIBASHKUAN PAS 20 VITESH/ Martohet fshehurazi çifti i famshëm. Të ftuarit firmosin marrëveshjen për të mos zbuluar asgjë – AlpeGossip
U RIBASHKUAN PAS 20 VITESH/ Martohet fshehurazi çifti i famshëm. Të ftuarit firmosin marrëveshjen për të mos zbuluar asgjë

U RIBASHKUAN PAS 20 VITESH/ Martohet fshehurazi çifti i famshëm. Të ftuarit firmosin marrëveshjen për të mos zbuluar asgjë

Jennifer Lopez thuhet se është martuar fshehurazi me të dashurin Ben Affleck. Dyshja me famë botërore, që u ribashkua pas afro dy dekadash sërish, përfliten se i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni private. Ceremonia thuhet se është mbajtur në një hotel në liqenin Oconee në Gjeorgji.

Ata kanë preferuar të veprojnë në fshehtësi të plotë, shumë ndryshe nga mënyra se si çifti e jetonte romancën dhe fejesën në vitin 2003, pasi u pagëzuan nga tabloidët si ‘Bennifer’. Thuhet se të ftuarit kanë nënshkruar një marrëveshje për të mos zbuluar asnjë detaj për ceremoninë.

Jennifer Lopez and Ben Affleck Are Engaged — See J.Lo's Unique Green Ring

Megjithatë, ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga ana e çiftit. Kujtojmë që ata u ribashkuan në vitin 2021 vetëm pak kohë pasi këngëtarja i dha fund fejesës me Alex Rodriguez, me të cilin kishte planifikuar dhe martesën.

Here's Jennifer Lopez and Ben Affleck Making Out in the Streets of New York City

Jennifer Lopez, Ben Affleck Engaged | PEOPLE.com