NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Këta njerëz ngjajnë "FIKS" si personazhet e famshëm - AlpeGossip
NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Këta njerëz ngjajnë “FIKS” si personazhet e famshëm

NGJASHMËRI E FRIKSHME/ Këta njerëz ngjajnë “FIKS” si personazhet e famshëm

A keni synuar ndonjëherë t’i ngjani personazhit tuaj të preferuar televiziv? Nëse jo, na duhet t’ju themi se keni bërë mirë. Në këtë artikull po ndajmë me ju disa njerëz dhe përpjekjet e tyre të mundimshme për t’i ngjarë idhujve.

Meghan Fox- Claudia Alende


Në këto dy foto ne e kemi të pamundur të dallojmë se kush është meghan e kush Claudia. Po ju e dalloni dot?

Madonna- Adam Guerra

Adam- it iu deshën 12 vite për të realizuar pamjen e plotë të yllit të muzikës Pop. Pas shumë ndërhyrjesh kirurgjikale dhe trajtimesh të mundiomshme ai sot është më i lumtur se kurrë me pamjen e tij.

Ricky Martin- Fran Mariano

Djaloshi në fjalë ka bërë një sërë ndërhyrjesh estetike për t’i ngjasuar Ricky Martin. Ama ky duket se është ndër ata raste kur kopja nuk i afrohet thuajse fare origjinalit.

Kylie Jenner- Amira Boullaeg

Amira nga shumë njerëz konsideriohet si sozia e Kylie Jenner. Ama duhet thënë se për shumë të tjerë vajza në fjalë është më e bukur se Kylie.

Superman- Herbert Chavez

Në në fëmijëri ëndrra e djaloshit nga Filipinet ishte të transformohej në personazhin e tij t ëpreferuar të filmave. Ëndrra e tij u bë realitet kur ky i fundit mbushi 37- vjeç.

Rihanna- Renee Kujur

Renee konsiderohet nga shumë njerëz si sozia e Rihanna- s. Vajza nga India është tejet krenare për ngjashmërinë e saj me këngëtaren, sipas saj duke qenë se në Indi ngjyra e errët e lëkuyrës nuk është fort e preferuar, ngjashmëria e saj me Rihanna- n e kë ndihmuar që të pluskojë në tregun e modelingut.

Kim Kardashian- Kamilla Osman

Nga shumë sozi të Kim nëpër botë, Kamilla Osman mban kurorën si “sozia më e mirë”. Madje ajo ka marrë pjesë edhe në njërin nga episodet e serialit “Keeping up with the Kardashians” ku ka shkrepur edhe një foto me Kim- in.

Jessica Rabbit- Pixie Fox

Pixie e ka ndërtuar karrierën e sj në modeling duke krijuar pamjen e Sirenës së vogël dhe Jessica Rabbit. Për të arritur deri këtu, modelja i është nënshtruar një numri të konsiderueshëm ndërhyrjesh kirurgjikale.