BËN JETË SUPER LUKSOZE/ Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur: Jeta nuk është si në…(FOTO) – AlpeGossip
BËN JETË SUPER LUKSOZE/ Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur:  Jeta nuk është si në…(FOTO)

BËN JETË SUPER LUKSOZE/ Françeska Jaçe zbulon si u bë e pasur: Jeta nuk është si në…(FOTO)

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj, ku ekspozon linjat perfekte.
Ditën e djeshme, Françeska i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ dhe njëri prej tyre e ka pyetur bukuroshen shqiptare se si arrin ta përballojë jetën e luksit që bën.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?”, e pyeti ai, ndërkohë që Françeska i ka shpjeguar se si ka arritur të bëhet e pasur.

“Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk shpenzoj shumë”, ka shkruar ajo duke i shuar kuriozitetin të gjithëve.