Sot është një aktore seksi, por shihni si dukej Ana Lika para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
Sot është një aktore seksi, por shihni si dukej Ana Lika para se të bëhej e famshme (FOTO)

Sot është një aktore seksi, por shihni si dukej Ana Lika para se të bëhej e famshme (FOTO)

Aktorja Anna Lika është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila njihet për tipin moskokëçarës dhe batutat e shumta që bën kudo. Ajo tërheq shpesh vëmendjen e portaleve me pozat seksi që publikon në profilin e saj në Instagram, duke marrë qindra komente nga fansat.

Anna është mjaft aktive në profilin e saj dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria, mirëpo pak më parë, si rrallëherë, ajo ka publikuar një foto të vjetër të sajën në Instastory.

Aktorja shfaqet para shumë vitesh, me flokët bjond dhe të shkurtër deri mbi supe. Anna qëndron mbi shpatullat e xhaxhait të saj dhe në foto tregon se xhaxhai ishte ende fëmijë edhe vetë atë kohë.

 l

“Sa e mirë unë e vogël. Vdeksha, si yll, si dritë.”- ka shkruar me humor ajo në foton e publikuar.