TRENDI I RI I DIMRIT/ Veshjet e leshta që na bëjnë të dukemi si vajza të pasura – AlpeGossip
TRENDI I RI I DIMRIT/ Veshjet e leshta që na bëjnë të dukemi si vajza të pasura

TRENDI I RI I DIMRIT/ Veshjet e leshta që na bëjnë të dukemi si vajza të pasura

Trendi më fantastik i veshjeve të këtij dimri janë veshjet e leshta. Trikotazhet kanë zënë vendin kryesor në garderobën e të gjitha blogereve dhe dukeq kaq të bukura.

Rrobat me thurje janë trendi më i sofistikuar i këtij dimri që e gjeni në çdo lloj rrobe, fund, triko apo pantallona. Kostumet janë të preferuarit e fashionistave që do t’ju tregojnë edhe juve me shumë stil. përveçse duken kaq të bukura, këto veshje të punuara do t’ju bëjnë të ndiheni si një vajzë e pasur.

Tani që moti është i butë mund t’i kombinoni veshjet e leshta me këpucë të hapura, ndërsa në dimër do ta zënë vendin çizmet apo këpucët me qafë.