Pasi Majlinda Zeka u kap “MAT” me këngëtarin e njohur shqiptar, Majk publikon momentet intime me të dashurën e tij (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi Majlinda Zeka u kap “MAT” me këngëtarin e njohur shqiptar, Majk publikon momentet intime me të dashurën e tij (VIDEO)

Pasi Majlinda Zeka u kap “MAT” me këngëtarin e njohur shqiptar, Majk publikon momentet intime me të dashurën e tij (VIDEO)

Pra Majk dhe Majlinda po na thonë që e kanë harruar njëri-tjetrin?

Majk është një nga reperat më të mirë shqiptarë i cili është shumë i preferuar nga publiku. Para pak kohësh ai ka qenë në një lidhje me Majlinda Zekën, lidhje nga e cila lindi një djalë i quajtur Roan, por lidhja e tyre nuk ishte e destinuar të zgjaste shumë.

Mirëpo nuk është se ata kanë qëndruar duarkryq dhe është përfolur se Majk është në një lidhje tjetër dashurie me modelen kosovare, Melita Nushi të cilës i ka bërë dhe dedikim live në koncesr, ndërkohë që Majlinda kujdeset për djalin e saj të vogël edhe pse është folur shumë për jetën e saj private.

Por edhe Majlinda nuk është se s’ka bërë gjë tjetër përveç kujdesjes për djalin e saj, pasi në disa foto të publikuara nga media të ndryshme në Kosovë, Majlinda duket e shoqëruar nga një këngëtar i njohur. Burak Vehapi është parë shpeshherë të shoqërojë ish-partneren e Majkit, madje përflitet se mes tyre ka nisur një romancë.

E ndërkohë që të gjitha këto foto qarkulluan në mediat online, Majk ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto të partneres së tij, ku ka treguar modelin e flokëve të saj dhe më pas ka postuar një video në instastory ku shfaqet duke dëgjuar muzikë franceze teksa qëndron në prehrin e saj.