Dua Lipa me 10 fotografi, ndër to shfaqet edhe gjysmë e zhveshur (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa me 10 fotografi, ndër to shfaqet edhe gjysmë e zhveshur (FOTO)

Dua Lipa me 10 fotografi, ndër to shfaqet edhe gjysmë e zhveshur (FOTO)

Dua Lipa është një nga këngëtaret momentalisht më të komentuara dhe më të famshmë në Britaninë e Madhe, por jo vetëm! Këngëtarja me prejardhje nga Kosova po ngjet shkallët e suksesit edhe në Amerikë, ku së fundmi ka dhënë një koncert në New York, por ishte edhe pjesmarrëse në dy emisione ku edhe u prezantua si këngëtare me prejardhje nga Kosova, shkruan Indeksonline.

ASCAP Awards London 2017 at One Marylebone, London on Monday 16 October 2017 Featuring: Dua Lipa Where: London, United Kingdom When: 16 Oct 2017 Credit: WENN.com

Dua gjatë këtyre eventeve ka realizuar edhe një album me fotografi, ku 10 prej tyre i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. E në mesin e këtyre fotografive ku disa nga to edhe mjaftë të nxehta, Dua shfaqet edhe gjysmë e zhveshur.