E PAZAKONTË/ Nevina Shtylla bëri një radiografi të kraharorit dhe shikoni çfarë gjeti (FOTO) – AlpeGossip
E PAZAKONTË/ Nevina Shtylla bëri një radiografi të kraharorit dhe shikoni çfarë gjeti (FOTO)

E PAZAKONTË/ Nevina Shtylla bëri një radiografi të kraharorit dhe shikoni çfarë gjeti (FOTO)

Nevina Shtylla në pak kohë arriti të bëhej një personzh tepër i dashur i publikun shqiptar. Gjithmonë e ëmbël dhe e sjellshme ajo ja ka dalë të fitojë zemrat e shumë njerëzve.

Nevina është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe këto kohë ajo ka publikuar shumë postime në të cilat duket tepër e lumtur duke shijuar pushimet e verës.

Ditën e sotme ajo ka bërë një postim të pazakontë në storyn e saj në Intagram. Ajo ka postuar një foto ku duket një kraharor me anë të një radiografie dhe në foto mund të dallojmë fytyrën e një qeni.

Foton e pazakontë, Nevina e ka shoqëruar me përshkrimin: Kur doktori bën një radiografi të zemrës time.

Mesa duket, me këtë foto Nevina ka dashur të shprehi dashurinë e madhe që ajo ka për qentë.

/AlpeGossip.al