“DO HYJ NGA GARDHI…”/ Kejvina e kap keq me Kiarën: E bëra një gabim, e bëj prapë – AlpeGossip
“DO HYJ NGA GARDHI…”/ Kejvina e kap keq me Kiarën: E bëra një gabim, e bëj prapë

“DO HYJ NGA GARDHI…”/ Kejvina e kap keq me Kiarën: E bëra një gabim, e bëj prapë

Kejvina ka reaguar ashpër ndaj veprimeve e deklaratave të Kiarës ditët e fundit. Kështu ka ndodhur edhe sot. Modelja ka postuar një video dhe shkruan se ka arritur në pikën që mund të bëjë ndonjë gabim të dytë dhe të hyjë nga gardhi në shtëpi.

“Me vërtet kam bërë një gabim aty brenda, por mos u habisni nëqoftëse më shikoni duke bërë një gabim tjetër duke hyrë aty brenda në mënyrën time (nga gardhi, nga qielli, nga të më vijë) vetëm të takoj pak njërën…s’ka mundësi që po e përjetoje dhe nga jashtë’, shkruan Kejvina.

'Do hyj nga gardhi', Kejvina e kap keq me Kiarën: E bëra

Kejvina reagoi edhe kur Luizi veshi bluzën që ajo i kishte dhuruar dhe Kiara i tha ta hiqte.