Sot është një prej moderatoreve më seksi/ Me siguri nuk do ta njihni Marina Vjollcën me këtë FOTO të fëmijërisë – AlpeGossip
Sot është një prej moderatoreve më seksi/  Me siguri nuk do ta njihni Marina Vjollcën me këtë FOTO të fëmijërisë

Sot është një prej moderatoreve më seksi/ Me siguri nuk do ta njihni Marina Vjollcën me këtë FOTO të fëmijërisë

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të përfoura e të dashura për publikun shqiptar.

Ndonëse jemi mësuar t’a shohim gjithmonë si bukuroshen seksi dhe bjonde, në fëmijëri moderatorja ka qenë totalisht ndryshe.

Brune dhe me baluke, do t’a kishim të pamundur të gjenim se vogëlushja në foton e fëmijërisë është pikërisht Marina.

E megjithatë mund të themi se buzëqeshja e saj dhe mimikat e fytyrës kanë mbetur të njëjtat pasi i hedh fotos një vështrim të dytë.