TUND TË PASMET VETËM ME MBATHJE/ Linda Rei falenderon Albi Nakon për “koreografinë” (FOTO) – AlpeGossip
TUND TË PASMET VETËM ME MBATHJE/ Linda Rei falenderon Albi Nakon për “koreografinë” (FOTO)

TUND TË PASMET VETËM ME MBATHJE/ Linda Rei falenderon Albi Nakon për “koreografinë” (FOTO)

Linda Rei nuk ndalon së “thumbuari” koreografin e njohur Albi Nako.

Së fundmi ajo ka publikuar një video teksa duket duek tundur të pasmet dhe krahas saj shkruan se e falenderon Albi Nakon i cili supozohet të ketë krijuar “koreoografinë”.

Sigurisht që ajo është duke bërë shaka pasi ato lëvizje më së shumti duket se i ka mësuar vetë e jo nga dikush tjetër, për më tepër nga Albi Nako.