NEPSI I SHTATËZANISË/ Klea Huta në mes të natës kërkon ushqimin e preferuar (FOTO) – AlpeGossip
NEPSI I SHTATËZANISË/ Klea Huta në mes të natës kërkon ushqimin e preferuar (FOTO)

NEPSI I SHTATËZANISË/ Klea Huta në mes të natës kërkon ushqimin e preferuar (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Klea Huta është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt atë do ta shohim nënë për herë të parë. Klea i ka kaluar me shumë emocion këto ditë në pritje për adhjen e bebit teksa ka ndarë në Instagram edhe momente nga dita e saj.

Në mesnatë, Klea ka treguar në Instagram se i kishte shkuar neps për tortë dhe kërkonte ndihmën e fansave. “Ku të gjej tortë tani?”, shkruan Klea, por nuk na e ka bërë të ditur si e ka zgjidhur këtë ajo dhe Elgiti.

Kujtojmë që Klea ka bërë gati gjithçka për bebin që do vijë në jetë. Në një prej fotove ku tregonte krevatin e bebit, Klea shkruante: “Mami mezi po pret të të takojë”.