NOIZY DHE ELGID DODA ‘’PËRGËZOJNË’’ EMINEM-IN!/ Reperi i famshëm bën Diss-in më të fortë që mund të keni dëgjuar ndonjëherë… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NOIZY DHE ELGID DODA ‘’PËRGËZOJNË’’ EMINEM-IN!/ Reperi i famshëm bën Diss-in më të fortë që mund të keni dëgjuar ndonjëherë… (FOTO+VIDEO)

NOIZY DHE ELGID DODA ‘’PËRGËZOJNË’’ EMINEM-IN!/ Reperi i famshëm bën Diss-in më të fortë që mund të keni dëgjuar ndonjëherë… (FOTO+VIDEO)

Gjenerata të ndryshme moshash adhurojnë mënyrën sesi këndon dhe tekstet që krijon Eminemi.

Teksa së fundmi është bërë goxha e bujshme në mediet rozë konflikti i tij me reperin “Machine Gun Kelly”, ku ky i fundit i bëri një diss publik në të cilën përfshihej edhe vajza e reperit të famshëm, Eminem ka marrë vendimin të kundërpërgjigjet duke i treguar vendin që i takon “vogëlushit” Kelly.

Eminem ka publikuar në YouTube, Diss-in kushtuar Machine Gun Kelly-t me titull “KILLSHOT”, dhe me siguri ky është një nga Diss-et më të fortë që keni dëgjuar.

Këngën e kanë pëlqyer edhe yjet e shoëbizz-it tonë Noizy dhe Elgit Doda të cilët me postimet në Instastory kanë treguar se Eminemi si gjithmonë është unikal në llojin e tij.

Mesa duket “Machine Gun Kelly” ka zgjedhur mënyrën e gabuar për tu bërë i famshëm! Të ngatërrohesh me Eminem nuk do të thotë pak.