LEONORA JAKUPI MARTON MOTRËN/ Dalin pamjet emocionuese nga dasma – AlpeGossip
LEONORA JAKUPI MARTON MOTRËN/ Dalin pamjet emocionuese nga dasma

LEONORA JAKUPI MARTON MOTRËN/ Dalin pamjet emocionuese nga dasma

Në familjen e Leonora Jakupit sot ka festë.
Këngëtarja marton motrën e saj, Blertën, e cila ishte fejuar disa muaj më parë në një ceremoni private, ku kishte kënduar edhe Leonora.

Në rrjete sociale kanë qarkulluar disa foto nga dasma e motrës së këngëtares, ku shihet përkrah bashkëshortit të saj, Kushtrimit.

Natyrisht që kjo ditë do të mbetet në mendje gjatë për Leonorën dhe familjen e saj.