“DO TA BËJ OPERACION”/ Kejvina ka një problem me gjoksin, që e pranoi publikisht (FOTO) – AlpeGossip
“DO TA BËJ OPERACION”/ Kejvina ka një problem me gjoksin, që e pranoi publikisht (FOTO)

“DO TA BËJ OPERACION”/ Kejvina ka një problem me gjoksin, që e pranoi publikisht (FOTO)

Kejvina Kthella, kishte rezervuar një pamje të veçantë për emisionin e parë të sezonit të ri.

Ajo u shfaq e mbuluar me peshqir në vend të një veshje dhe flokët gjithashtu i kishte mbledhur me një të tillë.
Arsyeja? Nuk e dinte që emisioni do të niste dhe ndaj nuk kishte kohë të bëhej gati.

Pak sekonda më pas, Kejvina zbuloi fustanin e zi bust që mbante veshur poshtë.

Pavarësisht linjave, velina habiti me deklaratën e saj se do të bëjë një operacion.

“Kam një problem shumë të madh. Këto mendoja se ishin dhjam, por jo. Është gjoks që merr kot. Por është diçka që do ta zgjidh”, u shpreh Kejvina duke u drejtuar nga kamera. 

Ermali dha më shumë detaje për problematikën e velinës: “Ato që bëjnë shumë palestër, kur bëni shtanga shtirë, gjoksi ngaqë sforcohet hipën lart, kështu që bëni kujdes”.