Vajza e Obamas, puthje dhe përqafime me të dashurin në publik (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Obamas, puthje dhe përqafime me të dashurin në publik (FOTO)

Vajza e Obamas, puthje dhe përqafime me të dashurin në publik (FOTO)

19 vjeçarja Malia është fotografuar pasditen e së dielës krah të dashurit teksa endej nëpër rrugët e Parisit. Malia dhe Rory Farquharson kanë shijuar shoqërionë e njëri-tjetrit pasditen e së dielës dhe janë fotografuar duke u përqafuar dhe duke shkëmbyer puthje. Dyshja kanë qenë të pranishëm në koncertin e Beyonces të shoqëruar edhe nga mamaja e saj Michelle Obama dhe motra, Sasha. Malia duket shumë e dashuruar me partnerin saqë nuk i ka kursyer për asnjë moment afeksionin ndaj tij. Ndërkohë edhe bashkëshortja e ish presidentit, Michelle e ka shijuar në maksimum atmosferën e krijuar nga diva Beyonce.