Doli i dehur në skenë, këngëtari i njohur rrëzohet para të gjithëve (Video) – AlpeGossip
Doli i dehur në skenë, këngëtari i njohur rrëzohet para të gjithëve (Video)

Doli i dehur në skenë, këngëtari i njohur rrëzohet para të gjithëve (Video)

Teksa po performonte në skenë, këngëtari i hitit “Came here to forget”, Blake Shelton, është rrëzuar përpara mijëra spektatorëve.

Teksa po vallëzonte e këndonte, duket se këngëtarin e muzikës country nuk e kanë mbajtur këmbët dhe ka rënë para të gjithëve. Pas përfundimit të koncertit, ai ka pranuar në një status në Twitter se ka qenë i pirë dhe se donte t’i bënte konkurencë mikut të tij, Pitubll, i cili njihet për kërcimet energjike në skenë.

“Ah po, pata pirë goxha shumë. Pit Bull, ta vë fajin ty sepse doja të konkurroja me koncertet e tua.”- ka shkruar Blake.