Donte te bënte VIDEON super seksi si Aurela Hoxha, Fjolla Morina DËSHTON me sukses… – AlpeGossip
Donte te bënte VIDEON super seksi si Aurela Hoxha, Fjolla Morina DËSHTON me sukses…

Donte te bënte VIDEON super seksi si Aurela Hoxha, Fjolla Morina DËSHTON me sukses…

Vera, plazhi, deti janë perfektë për të realizuar foton ose videon ideale të sezonit.

Këtë po përpiqej të bënte edhe këngëtarja Fjolla Morina e cila tashmë ka nisur pushimet dhe po i shijon në maksimum.

Ajo ka publikuar një video ku shihet mbi një kanoe duke u dhënë rremave, ndërkohë që një mashkull, i identifikuar nga zëri, e filmonte dhe qeshte. Jo më kot, situata ishte disi për të qeshur pasi gjatë gjithë kohës, Fjolla po përballej me erën dhe dallgën dhe nuk e kishte fare të lehtë.

Njësoj si Aurela Hoxha, Fjolla u përpoq të bënte videon super seksi por nuk ia doli dot.