I paska fiksim shqiptaret! Ja me kë po shoqërohet iraniani pasi u nda nga Morena Taraku – AlpeGossip
I paska fiksim shqiptaret! Ja me kë po shoqërohet iraniani pasi u nda nga Morena Taraku

I paska fiksim shqiptaret! Ja me kë po shoqërohet iraniani pasi u nda nga Morena Taraku

Sasha Sobhani paska një fiksim të madh për vajzat shqiptare.

Pasi u nda nga Morena Taraku, iraniani miliarder është parë nën shoqërinë e një tjetër vajze nga Kosova.

Pjesën më të madhe të kohës ai e kalon në Stamboll dhe mbrëmjen e kaluar ka publikuar në profilin e tij në Instagram një vajzë, e cila kërcen me këngën ‘Shqipe’ të reperes Tayna.

“E ftuara ime nga Kosova”, shkruan ai duke zbuluar kështu se i simpatizon vajzat shqiptare.