“DASHURITË E TYRE”/ Morena Taraku dhe Dafina Zeqiri na prezantojnë me dy… (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURITË E TYRE”/ Morena Taraku dhe Dafina Zeqiri na prezantojnë me dy… (FOTO)

“DASHURITË E TYRE”/ Morena Taraku dhe Dafina Zeqiri na prezantojnë me dy… (FOTO)

Morena Taraku është një nga ato femra e cila di ta tërheqi vëmendjen me cdo postim dhe dalje të saj në rrjetet sociale. Bukuroshja dallohet për format e saj bombastike dhe stilin e saj unik.

Sot këngëtarja ka postuar në “Instastory” “DASHURINË” e saj. Nëse po prisnit një mashkull, jeni gabuar.

Dafina Zeqiri është gjithashtu një nga këngëtaret më aktive në rrjetet sociale. Përvec koncerteve të shumtë duket se ajo e gjen edhe pak kohë për ta kaluar me “miqtë” e saj. Kush tha që duhet të jetë patjetër një qenie njerëzore?!