SEKRETARJA MË SEKSI/ Modelja e njohur lë pak vend për imagjinatën… (FOTO) – AlpeGossip
SEKRETARJA MË SEKSI/ Modelja e njohur lë pak vend për imagjinatën… (FOTO)

SEKRETARJA MË SEKSI/ Modelja e njohur lë pak vend për imagjinatën… (FOTO)

Modelja dhe aktorja e njohur Emily Ratajkowski ka lënë pak për imagjinatën në setin e saj më të fundit fotografik.

Ajo është kthyer në një sekretare shumë seksi me syze, geta dhe sytjena të zeza.

Si gjithmonë Emrata dukej e mrekullueshme dhe mjaft joshëse, duke i lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur.
Mund të themi se ajo është ‘sekretarja’ më seksi që kei pare ndonjëherë.