E MOTRA FESTON DITËLINDJEN/ Rita Ora kërcen valle shqiptare mbi tavolinë (FOTO) – AlpeGossip
E MOTRA FESTON DITËLINDJEN/ Rita Ora kërcen valle shqiptare mbi tavolinë (FOTO)

E MOTRA FESTON DITËLINDJEN/ Rita Ora kërcen valle shqiptare mbi tavolinë (FOTO)

Elena Ora ka festuar mbrëmjen e djeshme në një darkë me miqtë dhe familjarët e saj. Mbrëmja nisi e qetë, duke mbajtur fjalime përlotëse nga prindërit për Elenën, ku shpreheshin se ajo do të mbetet gjithmonë e vogla e tyre

Pasi në sfond vihen këngë popullore  Rita Ora nuk përmbahet duke hipur mbi tavolinë dhe duke kërcyer këngë popullore.

Pas Ritës i bashkohen të gjitha vajzat me origjinë shqiptare dhe fmilja.