Çfarë ka ndodhur me Ilda Bejlerin?! Moderatorja duket sikur ka vendosur “të dëgjojë” Muç Nanon (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ka ndodhur me Ilda Bejlerin?! Moderatorja duket sikur ka vendosur “të dëgjojë” Muç Nanon (FOTO)

Çfarë ka ndodhur me Ilda Bejlerin?! Moderatorja duket sikur ka vendosur “të dëgjojë” Muç Nanon (FOTO)

Menjëherë pas përfundimit të Botërorit ‘Rusia 2018’ moderatoret u nisën fluturimthi për pushime.
Ndër to ishte dhe moderatorja Ilda Bejleri, e cila ndezi ekranin me paraqitjen e saj. Ndërkohë që të gjithë presin poza seksi, Ilda ka befasuar me postimet e saj nga pushimet.

Ndërkohë që vajzat VIP, bombarduan rrjetin me foto në bikini Ilda Bejleri ka preferuar të mbulohet.

Ajo shfaqet  gjithmonë me diçka që i “mbulon” format trupore.

Mos vallë fjalët e Muç Nanos ku e kritikonte për veshjen e ekzagjeruar e kanë prekur dhe ka vendosur të mbulohet, apo mos ka shtuar ca kilogram dhe nuk preferon ti tregojë?/AlpeNews.al/