VAJZA! Rike Roçi sapo dha idenë më të këndshme për FOTO këtë verë! Ja si duket ajo… – AlpeGossip
VAJZA! Rike Roçi sapo dha idenë më të këndshme për FOTO këtë verë! Ja si duket ajo…

VAJZA! Rike Roçi sapo dha idenë më të këndshme për FOTO këtë verë! Ja si duket ajo…

Ish banorja e Big Brother është në qendër të vëmendjes në të gjitha stinët e vitit, por postimet e saj me bikini gjatë verës thyejnë rrjetin.
Këtë herë Rike Roçi duket se sapo dha njëj sugjerim për vajzat e Instagramit që dëshirojnë të bëjnë foto trendy.

Tashëm shalqiri është një frut që haet, por dhe ai që u jep lezet postimeve të pafundme të Instagramit.

Fruti i verës është po aq ‘vip’ sa modelet me bikini.