RIKTHEHT Marina Vjollca! Ngre fustanin dhe ja heq trurin meshkujve me këtë FOTO – AlpeGossip
RIKTHEHT Marina Vjollca! Ngre fustanin dhe ja heq trurin meshkujve me këtë FOTO

RIKTHEHT Marina Vjollca! Ngre fustanin dhe ja heq trurin meshkujve me këtë FOTO

Ndonëse pas mbarimit të “C’est la vie”, Marina nuk po shihet me ndonjë projekt të ri në televizion, ajo vazhdon të mbetet një nga moderatoret më të komentuara të showbizit.

Por jo vetëm në televizon, Marina nuk po shihet më as në rrjete sociale ku prej kohësh po qëndron inaktive.

Madje ky inaktivitet i saj bëri që të përhapeshin fjalë se ajo është shtatzënë dhe se nuk do që të ekspozojë barkun në rrjete sociale.

Mirëpo ky lajm rezultoi jo i vërtet dhe këtë e vërteton edhe foto e fundit e Marinës e postuar sot.

Moderatorja më në fund është rikthyer, por këtë herë me një pozë që i ka mahnitur të gjithë.

Marina shfaqet me një fustan me dizenjo të cilin me dorë e ka ngritur paksa dhe me flokët të kapura bisht me gërshetë.

“Hello, Hello”, përshëndet fansat Marina me foton në të cilën ka marrë mijëra komplimenta.