NUSE ME FAT/ Ja si vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit (FOTO) – AlpeGossip
NUSE ME FAT/ Ja si vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit (FOTO)

NUSE ME FAT/ Ja si vjehrra surprizon Venera Lumanin pas koncertit (FOTO)

Pak muaj më parë, këngëtari i njohur Lind Islami i propozoi për martesë këngëtares, Venera Lumani. Dyshja tashmë bashkëjetojnë dhe kanë treguar gjithmonë në intervista të ndryshme se janë shumë të dashuruar me njëri- tjetrin.

Venera madje ka rrëfyer se edhe raportin me vjehrrën e ka shumë të mirë dhe këtë gjë e zbulon më së miri postimi i fundit i këngëtares.

Nëna e Lindit kujdeset që nuses së saj mos t’i mungojë asgjë dhe në postimin në Instastory, Venera ka treguar se vjehrra e ka surprizuar duke i çuar byrek shtëpie pas koncertit.

“Trajtimi i duhur pas koncertit. Vjehrra ime e di më së miri!”, shkruan Venera pranë postimit duke treguar se byrekun më të mirë e bën vjehrra e saj.