Dashuria e Almedës dhe bashkëshortit paska ardhur nga stomaku! Shikoni çfarë bën për hatër të tij (FOTO) - AlpeGossip
Dashuria e Almedës dhe bashkëshortit paska ardhur nga stomaku! Shikoni çfarë bën për hatër të tij (FOTO)

Dashuria e Almedës dhe bashkëshortit paska ardhur nga stomaku! Shikoni çfarë bën për hatër të tij (FOTO)

Mund të jetë shumë e angazhuar me spektaklin e ri dhe provat për “Dancing With the Stars”, por Almeda Abazi nuk i anashkalon dëshirat e partnerit dhe ia plotëson sa herë që mundet.

Ish-miss Shqipëria ka gatuar ushqimin e preferuar për bashkëshortin e saj, Tolgahan, një sallatë të shijshme frutash.


“Sepse zemra ime e pëlqen”, ka shkruar Almeda në Instastory.

“Dance With the Stars” do ta mbajë Almedën në Tiranë rreth 3 muaj, një periudhë relativisht e gjatë kur mendon që partneri i saj do të jetë në Stamboll.

Por ajo ka treguar se pavarësisht angazhimeve të shumta do të përpiqet të shkëputet ndonjëherë për ta takuar dhe për t’i plotësuar ndonjë dëshirë si kjo e sotmja.