GODET NË SHENJË/ Kejvina “NGRE KËMBËT SIPËR TAVOLIN” dhe tregon…(VIDEO) – AlpeGossip
GODET NË SHENJË/ Kejvina “NGRE KËMBËT SIPËR TAVOLIN” dhe tregon…(VIDEO)

GODET NË SHENJË/ Kejvina “NGRE KËMBËT SIPËR TAVOLIN” dhe tregon…(VIDEO)

Gjithmonë e më shumë modelja Kejvina Kthella po merr vëmendjen e medias.
Ajo ka realizuar një set fotografik ku duket mjaft tunduese.

Kësaj here ajo ka hedhur një video në Instastory duke ngritur këmbët lart për t’na treguar sensualitetin e saj. Velina e XINGU-ut nuk resht së shfaquri format e trupit të saj që si gjithmon bëhet qëndra e mediave rozë.

Përgatiti: AlpeNews.al