Plot 10 vite pa “Tanin e Topit”, biznesmeni shqiptar poston FOTO nga varri i tij: Nuk kemi me kë të… – AlpeGossip
Plot 10 vite pa “Tanin e Topit”, biznesmeni shqiptar poston FOTO nga varri i tij: Nuk kemi me kë të…

Plot 10 vite pa “Tanin e Topit”, biznesmeni shqiptar poston FOTO nga varri i tij: Nuk kemi me kë të…

Dita e sotme është një ditë e trishtë për familjen Hoxha.

Kjo ditë është 10 vjetori i ndarjes nga jeta të Dritan Hoxhës, themeluesit të Top Medias, që revolucionalizoi historinë e televizionit në Shqipëri.

Dritan Hoxha humbi jetën në një aksident automobilistik në Tiranë para 10 vitesh.

Bashkëpunuesi dhe bashkëthemeluesi i Top Medias, Hektor Pustina, sot e ka vizituar mikun e tij të vjetër në varr dhe madje ka publikuar fotografi nga atje.

Nuk kemi me cilin te “zihemi” dhe te debatojme me…”-ka shkruar ai.