"A PO DON PAK"/ Melinda bën namin me këngën e re, sfidë Taynës dhe Dafinës - AlpeGossip
“A PO DON PAK”/ Melinda bën namin me këngën e re, sfidë Taynës dhe Dafinës

“A PO DON PAK”/ Melinda bën namin me këngën e re, sfidë Taynës dhe Dafinës

Melinda Ademi ishte në qendër të vëmendjes së fundmi pasi akuzoi Taynën dhe Dafinën se këngën e tyre “Bye Bye” e kishin kopjuar nga Drake.

 

Pas kësaj deklarate, Melinda ka postuar sot këngën e re surprizë, si sfidë ndaj repereve të tjera.

Kënga mban titullin “A po don pak” dhe tekstin e ka shkruar vetë Melinda në bashkëpunim me Tonic dhe Denk.

 

Në videoklip reperja shfaqet në fillim si mbretëreshë, më pas me veshje të zezë e në fund bën twerk.

“Krejt po folin, e nxorra lojën prej balti”, këndon Melinda si thirrje që ajo i është kthyer sërish konkurrencës mes repereve. Ndiqni videoklipin më poshtë.